Členská základna

Aktuální seznam členů a čekatelů se psy

Psovod Stav Pes 2. Pes a 3. Pes Plemeno
Ambrožová Markéta člen Galenit Leneli   CK
Bartoníčková Helena člen Igor z Dobruské stáje   FXH
Bártová Štěpánka čekatel Diamond Star Australská perla   AUO
Čápová Lenka člen Arleta Di-Le-Grej Caramela ČHP
Čeňková Lucie člen Maggie  Annie voříšek, BOMxBOC
Desenská Eva člen Ebony Alf Bohemian Ariston   FCR
Ebel Jaroslav člen Nick   NO
Hanková Jana člen Moris z Podblanicka   LR
Hávová Dana člen Aisha z Krajíčkovy Stráně Banshee Stříbrný vrch Křemešník RR, RR
Hladíková Nicole Mgr. DiS. člen Bee Dexter Neviot    NO 
Hoppan Martin člen Adis   ČV
Hybnerová Alena člen Metaxa BPP   kříženec
Chmel Tomáš člen Be my Boss Pride of Africa   RR
Jirásková Marie člen Eyra Kwanah Cia Red Vixen Bom BOM
Kasalová Květa člen Gara z Písničky Akira z Květnaté louka
Aura z Květnaté louky
NO
Klůsová Marie Ing. člen Ron Buffy z Budkovky GR, NSDTR
Kopecká Jitka člen Annie ze Charlotina údolí   KSČ
Kopecký Ondřej člen    Irondog Duwest Blue Heeler      ACD
Kralertová Věra člen Odrey Radinie   VK
Lufínková Jana člen Wixie z Ungeltu   BOX
Marčišinová Simona člen      
Martínková Jana Ing. člen Querida Bonny Dux
  
Baddy Bohemia Karl
Natty Bohemia Jewellery
FCR, LR, ASS
Morávek Pavel Mgr. člen Atty Duvalmar  Chester  NO
Nečas Jindřich člen Eshly Katafygi   VOK
Netíková Markéta člen Hearty Hexe Radinie Kiaran Blue Legend Dvomaro VK, Kerry Blue Teriér
Nováková Romana člen Adis   ČV
Pípal Tomáš člen Chiper Sv.Hubert   NSDTR
Plívová Jana Bc. člen Artush Avatar Edii Daudi Dahabu Manwë RR
Ptáčková Kateřina člen Akim   BP
Řeháček Miroslav člen Ora Sable Blues   LR
Řeháčková Petra člen Chesa z Proutku Semy z Proutku LR
Samek Jiří člen Ben Dasty LR
Schejbal František ml. člen Bandysek   NO
Schejbal František st. člen ELVIS Eden severu   NO
Smetanová Alena člen Chucky   BOC
Soukupová Iveta člen Bastian ze Stříbrného kamene   NO
Šmejcová Stanislava člen ENGIE Eden severu   NO
Štelciková Alena člen Abel Happy Arenda   BOC 
Tříska Milan člen Archie od Zámku Rohozce   CP
Ulčová Tereza člen Natcho Da-Kr (Rasty)   NO
Viták Pavel člen Harry Fin   GR
Votrubec Petr čekatel Barman z Království sněhu   ČHP
Vydra Vítězslav člen Bonna Zelená záře   HW