Členská základna

Aktuální seznam členů a čekatelů se psy

Psovod Stav Pes 2. Pes a 3. Pes Plemeno
Ambrožová Markéta člen Galenit Leneli   CK
Bartoníčková Helena člen Igor z Dobruské stáje   FXH
Bártová Štěpánka čekatel Diamond Star Australská perla   AUO
Čápová Lenka člen Arleta Di-Le-Grej Caramela ČHP
Čeňková Lucie člen Maggie  Annie voříšek, BOMxBOC
Desenská Eva člen Ebony Alf Bohemian Ariston   FCR
Ebel Jaroslav člen Nick   NO
Hanková Jana člen Moris z Podblanicka   LR
Hávová Dana člen Aisha z Krajíčkovy Stráně Banshee Stříbrný vrch Křemešník RR, RR
Mgr.Nicole Hladíková DiS. člen Bee Dexter Neviot    NO 
Hoppan Martin člen Adis   ČV
H ü bnerová Romana člen  Spike    LR
Hybnerová Alena člen      
Chmel Tomáš čekatel Be my Boss Pride of Africa   RR
Jirásková Marie člen Eyra Kwanah Cia Red Vixen Bom BOM
Kasalová Květa člen Gara z Písničky Akira z Květnaté louka
Aura z Květnaté louky
NO
Klůsová Marie Ing. člen Ron Buffy z Budkovky GR, NSDTR
Kopecká Jitka člen Annie ze Charlotina údolí   KSČ
Kopecký Ondřej člen    Irondog Duwest Blue Heeler      ACD
Kralertová Věra člen Odrey Radinie   VK
Kuťková Petra člen Ema   RR
Ludvíková Zuzana čekatel Bewen Magic of Czech   FCR
Lufínková Jana člen Wixie z Ungeltu   BOX
Marčišinová Simona čekatel      
Martínková Jana Ing. člen Querida Bonny Dux
  
Baddy Bohemia Karl
Natty Bohemia Jewellery
FCR, LR, ASS
Morávek Pavel Mgr. člen Atty Duvalmar  Chester  NO
Nečas Jindřich člen Eshly Katafygi   VOK
Netíková Markéta člen Hearty Hexe Radinie Kiaran Blue Legend Dvomaro VK, Kerry Blue Teriér
Niedobová Michaela DiS. člen Akim Lucky Ijsbeer   HW
Nováková Romana člen Adis   ČV
Pípal Tomáš člen Chiper Sv.Hubert   NSDTR
Bc. Jana Plívová člen Artush Avatar Edii Daudi Dahabu Manwë RR
Ptáčková Kateřina člen Akim   BP
Řeháčková Petra člen Chesa z Proutku Semy z Proutku LR
Samek Jiří člen Ben Dasty LR
Schejbal František ml. člen Bandysek   NO
Schejbal František st. člen ELVIS Eden severu   NO
Soukupová Iveta člen Bastian ze Stříbrného kamene   NO
Šmejcová Stanislava člen ENGIE Eden severu   NO
Štelciková Alena člen Abel Happy Arenda   BOC 
Štěpánek Jan čekatel UNo Tobani   NO
Tejml Ladislav člen Bora Jirka   BOM
Tříska Milan člen Gréta z Měsíčních plání  Archie od Zámku Rohozce GR, CP
Ulčová Tereza čekatel Natcho Da-Kr (Rasty)   NO
Viták Pavel člen Harry Fin   GR
Vydra Vítězslav člen Bonna Zelená záře   HW