Úspěchy našich členů

27.10.2023

V posledních týdnech se podařilo našim 3 členům zazářit hned 3x na závodním poli!

Štafetu úspěchů zahájil Radek Krpeš se svým borderákem Blackem (Black or White Marpaley) na sutinovém závodě O pohár města Hluboká, 28.9.2023, kde je jen jeden bod dělil od 1.místa a získali tak krásnou stříbrnou medaily za kvalitní výkon v závodu dle ZZP1. Zkoušku složili na velmi dobrou a připsali si tak na své konto již 5. záchranářskou zkoušku.

Dalším krásný úspěch je 1.místo na závodě Praktická stopa pořádaném Kynologickou záchrannou jednotkou (KZJ) 6.-8.10.2023 v Zubří u Nového Města na Moravě. V kategorii Malé praktické stopy Eliška Rungová s leopardem Arthurem (Arthur Good Vibes) dali všem na frak (11 účastníků) a odnesli si zlatý pohár!

A do třetice všeho dobrého, Markéta Netíková se zúčastnila se svou velkou černou kníračkou Free (Hakira Black Dvomaro) Českého poháru záchranného stopování pořádaného 14.-15.10.2023 v Chlumu u Hradce Králové a v kategorii ZZS1 vyhrály nádherné 1.místo! Byly jediné, kdo z 10 účastníků celého závodu stopy došel až do konce, měly nejlepší poslušnost a složily si tak svou 5.záchranářskou zkoušku!

Všem moc a moc blahopřejeme, vzhledem k tomu, že jde o mladé psy, mají krásně rozjetou svou záchranářskou kariéru a držíme palce na další akce!

Text: Jitka K.